TEŞEKKÜR MESAJI

0

Birlikte üreten ve birlikte kazanan bir Hozat hedefi ile inanç ve cesaretle çıktığım bu yolun sonunda hep beraber gördük ki Martın Sonu Bahar oldu!

Demokratik bir ortamda yoğun bir katılımla iradesini ortaya koyan Hozat halkına şükranlarımı sunuyor,büyük destekteklerinden dolayı teşekkür ediyorum, bu sonucun tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu süreçte, başta beni bu göreve layık gören parti organlarımıza, desteğini hiç esirgemeyen Sayın Milletvekilimiz Polat Şaroğlu’na ve Belediye Başkanımız Celalettin Polat’a teşekkürlerimi sunuyorum.

Aynı zamanda birlikte yol yürüdüğüm ilçe başkanıma, parti örgütüme ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum.

Sorumluluk duygusu ve dayanışma bilinci ile üstlendiğim bu kutsal görevi, bizi bu günlere taşıyan duruşumuzu hiç bozmadan sürdüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, oy verdi/vermedi hesabı gözetmeden, demokratik ve şeffaf bir temsiliyet ile Hozat için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm halkımıza kamu personeline ilçemizde yaşamlarını sürdüren herkese teşekkür ediyor en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum..

Seyfi GEYİK
Hozat Belediye Başkanı

Sosyal Medya da Paylaş