DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN DİKKATİNE

0

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE…!

2014 Yılında Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz ilk günden bu yana yapmış olduğumuz kontrollerde vatandaşlarımızın bir kısmının belediyeye emlak, çevre temizlik vergisi ,su ve kira borçları olduğunu öğrendik., zaman içerisinde bu borçları ilgili kişilerden gerek anons gerek birebir görüşmelerle ve gerekse yazılı olarak bir çok kez uyarıp tahsil edilmesi yoluna gittik.
Vatandaşlarımızın büyük bir kısmı bu uyarılarımızı dikkate alıp hemen öderken maalesef’ki bazı vatandaşlarımız ödememe konusunda ısrar ederek yaklaşık 4 yıldır bu tutumlarını sürdürmektedirler. Bizlerde bu süre zarfında zorunlu olarak icra kanalı ile tahsil etme yoluna gittik.
Değerli Hozat Halkı Belediye ne benim nede birilerinin malı değildir. Belediye Onurlu Hozat halkının hizmet alanıdır, dolayısıyla belediyeye borcu olanın, Hozat halkına borcu var demektir.
Halkımızın bize güvenerek teslim ettiği Belediye Başkanlığı makamını büyük bir gurur ve onurla sizlere layık bir şekilde yürütmeye çalışırken, maalesef’ki zaman, zaman iftira, yalan ve saldırılara maruz kalmaktayız. Fakat değerli Hozat halkı bilmelidir’ki hiçbir iftira, yalan ve saldırı bizi sizlere hizmetten alıkoyamayacaktır. Sizler görev ve yetki verdiğiniz sürece sonuna kadar bu hizmeti yapmaya devam edeceğiz ve son olarak bu sebeplerden dolayı her kim olursa olsun asla affetmeyeceğimizi ve sonuna kadar bu sürecin takipçisi olacağımızı bildirir,
Değerli Hozat Halkına Saygı ve Sevgilerimi Sunarım.

Celaleddin POLAT
Hozat Belediye Başkanı

Sosyal Medya da Paylaş